Odošlite žiadosť o cenovú ponuku

  Medzi dôležité faktory patria

  Bude priestor
  vykurovaný?

  Od toho faktoru Vám vieme vytvoriť cenovú ponuku lepšie a rýchlejšie. Buď je potrebný studený systém bez prerušeného tepelného mostu alebo teplý systém s prerušeným tepelným mostom.

  Farebnosť povrchovej úpravy

  V rámci tohto parametra cena závisí od typu farebnej povrchovej úpravy. Pri úprave používame všetky RAL farby KOMAXIT práškové , ktoré sú v základnej cene. Ďalej používame drevodekor s povrchovou úpravou DECORAL a ELOXOVÉ FARBY (na výber z 12 druhov).

  Výber skla podľa Vášho výberu

  Pri strešnej konštrukcii je dôležité, či máte záujem o SKLO alebo LEXAN. Pri strešnom skle používame číre sklo, mliečne alebo antireflexné sklo, aby ste sa vo vašej zimnej záhrade cítili čo najpríjemnejšie. Do posuvných systémov, dverí a okien používame prevažne sklo číre alebo sklo antireflexné.

  Výhody našich zimných záhrad.

  Zimná záhrada sa môže stať azylom pred uponáhľaným svetom a príjemným skokom do prírody, veď si to skúste predstaviť – prídete domov po náročnom dni a s knihou v ruke vkĺznete do pohodlného kresla obklopeného rastlinami a príjemnými doplnkami. Naplno vychutnávate posledné slnečné lúče. Ste doma, chránený pred nepriazňou počasia, ale nie zavretý medzi štyrmi stenami. Plochu zimnej záhrady si vie každý klient rozdeliť podľa vlastného vkusu na miesto odpočinku, miesto pre rastliny a pre peší pohyb. V zimnej záhrade sa dá vybudovať príjemné posedenie, ale aj pracovňa. Môže sa z nej stať vaše najobľúbenejšie miesto v dome. Okrem toho naše zimné záhrady zaručujú pohodu ticha v daždivom počasí. V strešnej konštrukcii je izolačné bezpečnostné dvojsklo. Okrem toho je spodné sklo zložené z dvoch skiel a zlepené fóliou. Horné sklo je kalené a medzi oboma sklami je plyn argón, ktorý dostatočne izoluje hluk aj v daždivých dňoch. Vašu zimnú záhradu si takto vychutnáte naplno kedykoľvek.

  Farby, ktoré používame

  drevodekor - zimné záhrady | alusapro

  Drevodekor / Decoral

  ral farby - zimné záhrady | alusapro

  RAL Farby

  farebny elox - zimné záhrady | alusapro

  Eloxové farby