cenová ponuka - zimné záhrady | alusapro

Cenová ponuka

Cenová ponuka sa pre každého zákazníka líši na základe viacerých faktorov. Pri výbere a nacenenia sú dôležitým faktorom materiály, rozmery, farba a použité systémy.

Jednotlivé cenové ponuky závisia v prvom rade od rozmeru projektu a ďalších faktorov popísaných nižšie.

Medzi dôležité faktory patria

Bude priestor
vykurovaný?

Od toho faktoru Vám vieme vytvoriť cenovú ponuku lepšie a rýchlejšie. Buď je potrebný studený systém bez prerušeného tepelného mostu alebo teplý systém s prerušeným tepelným mostom.

Farebnosť povrchovej úpravy

V rámci tohto parametra cena závisí od typu farebnej povrchovej úpravy. Pri úprave používame všetky RAL farby KOMAXIT práškové , ktoré sú v základnej cene. Ďalej používame drevodekor s povrchovou úpravou DECORAL a ELOXOVÉ FARBY (na výber z 12 druhov).

Výber skla podľa Vášho výberu

Pri strešnej konštrukcii je dôležité, či máte záujem o SKLO alebo LEXAN. Pri strešnom skle používame číre sklo, mliečne alebo antireflexné sklo, aby ste sa vo vašej zimnej záhrade cítili čo najpríjemnejšie. Do posuvných systémov, dverí a okien používame prevažne sklo číre alebo sklo antireflexné.

Výhody našich zimných záhrad.

Zimná záhrada sa môže stať azylom pred uponáhľaným svetom a príjemným skokom do prírody, veď si to skúste predstaviť – prídete domov po náročnom dni a s knihou v ruke vkĺznete do pohodlného kresla obklopeného rastlinami a príjemnými doplnkami. Naplno vychutnávate posledné slnečné lúče. Ste doma, chránený pred nepriazňou počasia, ale nie zavretý medzi štyrmi stenami. Plochu zimnej záhrady si vie každý klient rozdeliť podľa vlastného vkusu na miesto odpočinku, miesto pre rastliny a pre peší pohyb. V zimnej záhrade sa dá vybudovať príjemné posedenie, ale aj pracovňa. Môže sa z nej stať vaše najobľúbenejšie miesto v dome. Okrem toho naše zimné záhrady zaručujú pohodu ticha v daždivom počasí. V strešnej konštrukcii je izolačné bezpečnostné dvojsklo. Okrem toho je spodné sklo zložené z dvoch skiel a zlepené fóliou. Horné sklo je kalené a medzi oboma sklami je plyn argón, ktorý dostatočne izoluje hluk aj v daždivých dňoch. Vašu zimnú záhradu si takto vychutnáte naplno kedykoľvek.

Farby, ktoré používame

drevodekor - zimné záhrady | alusapro

Drevodekor / Decoral

ral farby - zimné záhrady | alusapro

RAL Farby

farebny elox - zimné záhrady | alusapro

Eloxové farby

Odošlite žiadosť o cenovú ponuku