zimné záhrady | alusapro

Celoročné zimné záhrady

Celoročná zimná záhrada rozšíri aj Váš obytný priestor čím získate zväčšenie vášho domu o priestor na relax, kvety, vírivku, bazén, alebo využitie na čokoľvek.

Sme schopní vyrobiť akúkoľvek celoročnú zimnú záhradu podľa Vašich požiadaviek na mieru.

Každá z nich má svoje osobitosti, no každá má svoje plnohodnotné využitie a my vám zaručíme dokonalú realizáciu.
 

Základné charakteristiky celoročne obývateľnej zimnej záhrady
podľa spôsobu jej využitia..

Celoročne obývateľný
priestor

Tam, kde sa dá spať, čítať, či oddychovať pri počúvaní hudby je zasklená izolačným sklom na stabilizáciu mikroklímy. Je začlenená do domu, masívne obvodové steny sú dobre izolované a zasklené strešné plochy zmenšené. Má dobré vetracie a tieniace možnosti.  Vnesie do vášho príbytku značný dotyk prírody a vytvorí príjemnú a pokojnú oázu pokoja pre vás alebo vašich hostí.

Zimná záhrada
na pestovanie rastlín

Čiže skleník či mini botanická záhrada. Takáto zimná záhrada je len minimálne začlenená do domu, čo najväčšiu jej časť tvorí sklo. Dôraz sa kladie na dobré možnosti vykurovania, vetrania a tienenia. Ťahá sa do výšky, aby bol nad rastlinami dostatok voľného priestoru a strecha má minimálny sklon.

Zimná záhrada ako
energetický systém

Vhodná na úsporu energií a využitie slnečnej energie. Stavia sa orientovaná na juh, jej presklené plochy sú strmé. Nepresklené obvodové múry môžu byť včlenené do obydlia. Vzduch regulovane prúdi do domu priamo, alebo nepriamo. Doplnkové vykurovanie zvýši tepelnú pohodu aj v prípade nepriaznivého či mrazivého počasia.

Najmodernejšia technológia

Naše zimné záhrady prechádzajú technológiou výroby v našej dielni pri procese kontroly statiky s následou povrchovou úpravou. Je pre nás dôležité aby Vám Vaša nová zimná záhrada poskytla očakávanú kvalitu a spokojnosť. Okrem toho prinášame ako prvý na Slovensku najmodrenejšiu technológiu a to elektrické samo zaťahovacie strechy na diaľkové ovládanie.
3d vizualizácie | alusapro

V PRÍPADE POTREBY VIEME ZHOTOVIŤ
3D VIZUALIZÁCIE PROJEKTOV