zasklievanie teras

Zasklievanie terás

Premeňte vašu terasu na oázu pokoja so zasklievaním.

Snívate o rannej káve v pyžame na terase? Cez leto perfektné, v zime mimoriadne náročné. Nie však pokiaľ ju máte zasklenú. V čom spočíva výhoda zasklievania terás? Prezradíme v článku.chládok .

Plaťte menej za energie

Možno to znie banálne, ale zasklená terasa vám v skutočnosti môže pomôcť skresať účty za energie. Prečo? Dôvodom je znížený únik tepla. To je výhodné nielen pre vašu peňaženku, ale aj pre vás. Nezasklená terasa je v lete miestom na oddych, vychutnanie si slnečných lúčov a načerpanie novej energie. V zime sa však mení na neobývané miesto, plné neporiadku pôsobením počasia. Tu je však otázkou, prečo by ste využívali terasu iba tri mesiace v roku, keď ju v skutočnosti môžete používať celý rok?

Využívajte vašu terasu po celý rok

Ako sme už spomínali, mať terasu je výhodou, mať ju však zasklenú je výhrou. Okrem toho, že ju môžete navštevovať po celý rok, využiť sa ju dá aj ako zimnú záhradu. Tá však potrebuje ešte ďalšie úpravy, o ktorých sa podrobne dočítate v tomto článku. (https://www.alusapro.sk/zimne-zahrady-naco-dbat-pred-a-po-vystavbe/)

Užívať si celoročne môžete terasu aj s priateľmi a využiť ju na chladnejšie jesenné, či zimné dni a stráviť ich v príjemnom teplom prostredí.

Užívajte si ticho

Tretím a pre niektorých ľudí veľmi dôležitým aspektom je ticho. To vám zasklenie zaručí. Vďaka jeho konštrukcii znížite hluk, ktorý môže zapríčiňovať premávka na ulici alebo susedia. Takto si vašu kávu môžete vychutnať bez otravných zvukov a pripraviť sa tak do dňa s dobrou náladou.

Pomôžu vám naši odborníci

Nie ste si istý, aký typ zasklenia by potrebovala vaša terasa? Neváhajte sa obrátiť na špičkových odborníkov, ktorí vám radi poskytnú pomoc a taktiež sprostredkujú kompletnú starostlivosť o inštaláciu zasklenia vašej terasy.

Prečo si vybrať zimnú záhradu práve od Alusapro?