Zimné záhrady ALUSAPRO s.r.o.

Zimné záhrady

Zimná záhrada je definovaná ako presklená časť domu, ktorá objekt vhodne dotvára. Jej architektúra je v súlade s budovou, vhodne dopĺňa a niekedy až kopíruje základné stavebné prvky ako sú tvary, materiály, farby a štýl. Môže rozširovať obývaciu izbu, či jedáleň, alebo aj vytvoriť nový plnohodnotný priestor zo strechy, terasy, či podkrovia. Plní dve základné funkcie – zväčšuje obytnú plochu a zintenzívňuje kontakt človeka s prírodou. Zimná záhrada dáva človeku možnosť stať sa rýchlo a pohodlne súčasťou prírody v akomkoľvek počasí, či ročnom období.

ZIMNÉ ZÁHRADY SA DAJÚ ROZDELIŤ NA TRI ZÁKLADNÉ SKUPINY
PODĽA ICH URČENIA A SPÔSOBU VYUŽITIA.

Zimná záhrada ako
obytný priestor

Tam, kde sa dá spať, čítať, či oddychovať pri počúvaní hudby je zasklená izolačným sklom na stabilizáciu mikroklímy. Je začlenená do domu, masívne obvodové steny sú dobre izolované a zasklené strešné plochy zmenšené. Má dobré vetracie a tieniace možnosti.

Zimná záhrada
na pestovanie rastlín

Čiže skleník či mini botanická záhrada. Takáto zimná záhrada je len minimálne začlenená do domu, čo najväčšiu jej časť tvorí sklo. Dôraz sa kladie na dobré možnosti vykurovania, vetrania a tienenia. Ťahá sa do výšky, aby bol nad rastlinami dostatok voľného priestoru a strecha má minimálny sklon.

Zimná záhrada ako
energetický systém

Vhodná na úsporu energií a využitie slnečnej energie. Stavia sa orientovaná na juh, jej presklené plochy sú strmé. Nepresklené obvodové múry môžu byť včlenené do obydlia. Vzduch regulovane prúdi do domu priamo, alebo nepriamo. Získajte vlastný kúsok pokoja na útek od reality. Hoci len na rannú kávu.

Prečo zimné záhrady od ALUSAPRO s.r.o.?

Dlhoročné skúsenosti a garancia kvality

Predaj a montáž kvalitných zimných záhrad a zasklievanie terás realizujeme viac ako 10 rokov. Zasklievanie terás i zimné záhrady realizujeme každému klientovi na mieru. Konštrukcie našich zimných záhrad sú vyrábané výhradne z hliníka. Realizujeme zimné záhrady, ktoré sú z hľadiska konštrukcie aj zvolených materiálov energeticky úsporné a ponúkajú výbornú tepelnú izoláciu. Ponúkame rôzne druhy skiel, ktoré perfektne izolujú v zime aj v lete, čím sa zabráni tepelným stratám, ale tiež roseniu a zahmlievaniu.

Pri správnom nastavení je možné vašu novú zimnú záhradu využívať ako plnohodnotný interiérový priestor. Zimnou záhradou je tak možné získať ďalšiu užívaciu plochu. Pri výbere tých správnych typov skiel dokážete zo zimnej záhrady získať i teplo.

celoročná zimná záhrada od ALUSAPRO s.r.o.

Ľahké ale odolné

Hliník ponúka oproti drevu, kovu či iným materiálom množstvo popredných výhod. Je ľahký, no pritom odolný voči všetkým poveternostným vplyvom či mechanickému poškodeniu. Vďaka jeho odolnosti poskytuje naozaj dlhú životnosť.

Ľahko udržiavateľné a stále krásne

Naše zimné záhrady sú z hľadiska dizajnu plne prispôsobiteľné, takže perfektne zapadnú do moderného i tradičného priestoru. Pri hliníkových zimných záhradách máte na výber širokú škálu farieb a drevo dekorov. Vďaka práškovému lakovaniu alebo farbeniu sa hliník nekrúti ani nepraská. Vaša zimná záhrada bude v každom prípade vyzerať presne podľa vašich predstáv!

Perfektná tepelná izolácia aj extra priestor

Vďaka zimným záhradám od ALUSAPRO, ktoré disponujú kvalitnými sklami a tesnením sa v priestore zabraňuje vzniku tepelných mostov, čím je zabezpečená perfektná tepelná izolácia a vy tak ušetríte na vykurovaní. Zimnú záhradu môžete v prípade záujmu využívať ako plnohodnotnú miestnosť, čím zvýšiť komfort i hodnotu vášho bývania.

Zimné záhrady profesionálne a na mieru

U nás v ALUSAPRO s každým klientom aktívne a dôkladne komunikujeme. Našim cieľom je zistiť všetky jeho požiadavky a potreby, a to najmä účel využívania zimnej záhrady, dizajnové prevedenie či celkový rozpočet. Vďaka tomu pre vás dokážeme nájsť to správne riešenie na mieru. Do cenovej ponuky pre vás vždy zahrnieme viacero alternatív, aby ste si mohli vybrať. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vždy radi a ochotne poradíme v otázke rozmerov, farby, typov skiel a ďalšími. Našim cieľom je vytvoriť pre vás riešenie šité na mieru.

Zimná záhrada na celý život? Jedine od ALUSAPRO!

Životnosť ako celé generácie

Na montáž hliníkových zimných záhrad využívame iba sklá a konštrukcie, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy. Na funkčnosť vašej zimnej záhrady od ALUSAPRO sa vďaka kvalitnej hliníkovej konštrukcií môžete spoľahnúť po celé generácie.

Dizajnovo atraktívne a prispôsobiteľné

Naše zimné záhrady sú z hľadiska dizajnu plne prispôsobiteľné, takže perfektne zapadnú do moderného i tradičného priestoru. Pri hliníkových zimných záhradách máte na výber širokú škálu farieb a drevo dekorov. Vďaka práškovému lakovaniu alebo farbeniu sa hliník nekrúti ani nepraská. Vaša zimná záhrada bude v každom prípade vyzerať presne podľa vašich predstáv!

Ak túžite po krásnej a modernej zimnej záhrade bez starostí, neváhajte a kontaktujte odborníkov z ALUSAPRO!

Prečo si vybrať zimnú záhradu práve od Alusapro?

Najmodernejšia technológia

Naše zimné záhrady prechádzajú technológiou výroby v našej dielni pri procese kontroly statiky s následou povrchovou úpravou. Je pre nás dôležité aby Vám Vaša nová zimná záhrada poskytla očakávanú kvalitu a spokojnosť. Okrem toho prinášame ako prvý na Slovensku najmodrenejšiu technológiu a to elektrické samo zaťahovacie strechy na diaľkové ovládanie.
3d vizualizácie | alusapro

V PRÍPADE POTREBY VIEME ZHOTOVIŤ
3D VIZUALIZÁCIE PROJEKTOV