hlinikove pergoly

Hliníkové pergoly

TOP 5 dôvodov prečo dať prednosť hliníkovým pergolám

Uvažujete nad kvalitným vonkajším zastrešením? To vám môžu zaručiť multifunkčné hliníkové pergoly. Okrem toho, že oplývajú mnohými výhodami, dá sa na ne spoľahnúť v každom počasí. Tak si poďme priblížiť, prečo je pergola tou správnou voľbou.

Zvládnu každé počasie

Možno ste uvažovali nad variantom, akým je drevená pergola a to z dvoch dôvodov – kvôli cene alebo prírodnému materiálu. Ak však chcete dlhodobé riešenie do záhrady, odporúčame siahnuť po stavbe z hliníku. Dôvod je jednoduchý. Drevo je prírodný materiál, ktorý je síce zo začiatku pekný a estetický, starostlivosť oň však už nie je taká jednoduchá. Pokiaľ sa pravidelne o drevo nestaráte, môže prísť ku hnitiu, či naopak vysychaniu a popraskaniu materiálu. Taktiež naň útočí počasie, ako je silný vietor, dážď, krúpy, či sneh. To môže spôsobiť ešte skoršie opotrebenie stavby. Hliníkové pergoly sú po správnej montáži pevné a stabilné a taktiež starostlivosť o ne je minimálna.

Jednoduché na montáž

Toto je určite bod, ktorý poteší aj tých, ktorí nie sú práve technické typy. Hliníkové pergoly sú mimoriadne jednoduché na montáž avšak pokiaľ si nie ste úplne istý tým, či to zvládnete, neváhajte zavolať profesionálov. Dobrá montáž je základom pre dlhú životnosť tejto záhradnej konštrukcie.

Ich využitie je multifunčné

Stavba, ktorá vás rozhodne nebude obmedzovať v používaní. Rozhodli ste sa pod ňou vytvoriť terasu, kde budete volať priateľov na grilovačku? Prečo nie. Taktiež ju však možno využiť ako prístrešok pre auto alebo rôzne iné veci, ktoré potrebujete skryť pred slnkom, či dažďom. Fantázii sa medze nekladú.

Estetický vzhľad je základom

Keď sa rozhodnete pre stavbu, na ktorú budete pozerať celé roky, často je rozhodujúcim momentom aj vzhľad. Ten vám pergola zaručí, vďaka nadčasovosti a elegancii.

Zaručujú kvalitu

Bezpochybne dôležitý bod, ktorý by mal spĺňať každý kupovaný produkt. Nemusíte sa báť, kvalita je práve jednou z TOP vlastností, ktorú naše pergoly spĺňajú.