FOTKY SAMSUNG BORIS 2291 Zimné záhrady, terasy, prístrešky

Zimné záhrady Košice

Ak hľadáte profesionálov na zimné záhrady v Košiciach, neváhajte a kontaktujte ALUSA PRO. Zimné záhrady sú presklená časť domu, ktorá má pri správnom vyhotovení a type skiel rôznorodé využitie. Zimnými záhradami môžete získať napríklad extra priestor a rozšíriť tak váš interiér, alebo vytvoriť nádherne presvetlenú oázu pre relax a odpočinok. Zimné záhrady v Košiciach pre vás zrealizujeme v akýchkoľvek rozmeroch či dizajnovom prevedení.

ZIMNÉ ZÁHRADY SA DAJÚ ROZDELIŤ NA TRI ZÁKLADNÉ SKUPINY
PODĽA ICH URČENIA A SPÔSOBU VYUŽITIA.

Zimná záhrada Košice ako obytný priestor

Tam, kde sa dá spať, čítať, či oddychovať pri počúvaní hudby je zimná záhrada zasklená izolačným sklom na stabilizáciu mikroklímy. Zimná záhrada je začlenená do domu, masívne obvodové steny sú dobre izolované a zasklené strešné plochy zimnej záhrady sú zmenšené. Zimné záhrady ponúkajú  dobré vetracie a tieniace možnosti. Zimné záhrady v Košiciach pre vás zrealizujeme aj v ťažko dostupných terénoch a už o 10 až 12 týždňov. Získajte extra m2 úžitkovej plochy a rozšírte váš domov o perfektne izolovanú oázu pokoja a relaxu vďaka zimným záhradám v Košiciach od ALUSAPRO!

Zimná záhrada Košice na pestovanie rastlín

Zimné záhrady v Košiciach môžete využívať ako skleník či malú botanickú záhradu. Takýto typ zimnej záhrady je len minimálne začlenený do domu. Najväčšiu časť zimnej záhrady v tomto prípade tvorí sklo. Dôraz sa kladie na dobré možnosti vykurovania, vetrania a tienenia zimnej záhrady. Zimná záhrada sa ťahá do výšky, aby bol nad rastlinami dostatok voľného priestoru. Strecha pri takejto zimnej záhrade je charakteristická minimálnym sklonom. Túžite po zimnej záhrade v Košiciach a okolí? Profesionáli z ALUSAPRO sa postarajú o perfektnú zimnú záhradu v Košiciach na mieru vašim požiadavkám.

Zimná záhrada Košice ako energetický systém

Vhodná na úsporu energií a využitie slnečnej energie. Stavia sa orientovaná na juh, jej presklené plochy sú strmé. Nepresklené obvodové múry môžu byť včlenené do obydlia. Vzduch regulovane prúdi do domu priamo, alebo nepriamo. Nikto sa nebude čudovať, ak ste zistili, že zimnú záhradu chcete. Taký ten svoj malý, vlastný kúsok pokoja na útek od reality. Hoci len na rannú kávu. Aj takúto zimnú záhradu v Košiciach pre vás vyrobíme priamo na mieru.

Zimné záhrady v Košiciach od ALUSA PRO

Zimné záhrady v Košiciach s garanciou kvality

Predaj a montáž kvalitných zimných záhrad a zasklievanie terás realizujeme viac ako 10 rokov. Zasklievanie terás i zimné záhrady realizujeme každému klientovi na mieru. Konštrukcie našich zimných záhrad sú vyrábané výhradne z hliníka. Realizujeme zimné záhrady, ktoré sú z hľadiska konštrukcie aj zvolených materiálov energeticky úsporné a ponúkajú výbornú tepelnú izoláciu. Ponúkame rôzne druhy skiel, ktoré perfektne izolujú v zime aj v lete, čím sa zabráni tepelným stratám, ale tiež roseniu a zahmlievaniu.

Pri správnom nastavení je možné vašu novú zimnú záhradu využívať ako plnohodnotný interiérový priestor. Zimnou záhradou je tak možné získať ďalšiu užívaciu plochu. Pri výbere tých správnych typov skiel dokážete zo zimnej záhrady získať i teplo.

received 235510964019977 Zimné záhrady, terasy, prístrešky

Ľahké ale odolné

Hliník ponúka oproti drevu, kovu či iným materiálom množstvo popredných výhod. Je ľahký, no pritom odolný voči všetkým poveternostným vplyvom či mechanickému poškodeniu. Vďaka jeho odolnosti poskytuje naozaj dlhú životnosť.

Dizajnovo atraktívne a prispôsobiteľné

Naše zimné záhrady sú z hľadiska dizajnu plne prispôsobiteľné, takže perfektne zapadnú do moderného i tradičného priestoru. Pri hliníkových zimných záhradách máte na výber širokú škálu farieb a drevo dekorov. Vďaka práškovému lakovaniu alebo farbeniu sa hliník nekrúti ani nepraská. Vaša zimná záhrada bude v každom prípade vyzerať presne podľa vašich predstáv!

Ľahko udržiavateľné a stále krásne

Naše zimné záhrady sú z hľadiska dizajnu plne prispôsobiteľné, takže perfektne zapadnú do moderného i tradičného priestoru. Pri hliníkových zimných záhradách máte na výber širokú škálu farieb a drevo dekorov. Vďaka práškovému lakovaniu alebo farbeniu sa hliník nekrúti ani nepraská. Vaša zimná záhrada bude v každom prípade vyzerať presne podľa vašich predstáv!

Zimné záhrady v Košiciach profesionálne a na mieru

U nás v ALUSAPRO s každým klientom aktívne a dôkladne komunikujeme. Našim cieľom je zistiť všetky jeho požiadavky a potreby, a to najmä účel využívania zimnej záhrady, dizajnové prevedenie či celkový rozpočet. Vďaka tomu pre vás dokážeme nájsť to správne riešenie na mieru. Do cenovej ponuky pre vás vždy zahrnieme viacero alternatív, aby ste si mohli vybrať. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vždy radi a ochotne poradíme v otázke rozmerov, farby, typov skiel a ďalšími. Našim cieľom je vytvoriť pre vás riešenie šité na mieru.

Zimné záhrady v Košiciach? Jedine od ALUSAPRO!

Životnosť ako celé generácie

Na montáž hliníkových zimných záhrad využívame iba sklá a konštrukcie, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy. Na funkčnosť vašej zimnej záhrady od ALUSAPRO sa vďaka kvalitnej hliníkovej konštrukcií môžete spoľahnúť po celé generácie.

Perfektná tepelná izolácia aj extra priestor

Vďaka zimným záhradám od ALUSAPRO, ktoré disponujú kvalitnými sklami a tesnením sa v priestore zabraňuje vzniku tepelných mostov, čím je zabezpečená perfektná tepelná izolácia a vy tak ušetríte na vykurovaní. Zimnú záhradu môžete v prípade záujmu využívať ako plnohodnotnú miestnosť, čím zvýšiť komfort i hodnotu vášho bývania.

Ak túžite po krásnej a modernej zimnej záhrade bez starostí, neváhajte a kontaktujte odborníkov z ALUSAPRO!

3d vizualizácie | alusapro

V PRÍPADE POTREBY VIEME ZHOTOVIŤ
3D VIZUALIZÁCIE PROJEKTOV