FOTKY SAMSUNG BORIS 2342 Zimné záhrady, terasy, prístrešky

Zimné záhrady Poprad

Zimné záhrady v Poprade môžete skvele využiť ako extra miestnosť vášho príbytku či na pestovanie rastlín. Vďaka kvalitným zimným záhradám od ALUSA PRO môžete získať plnohodnotnú miestnosť a zároveň ušetriť prostriedky na vykurovanie. Zimné záhrady v Prešove zhotovujeme z kvalitnej hliníkovej konštrukcie a na výber vám ponúkame i viaceré druhy skiel. Zimné záhrady v Prešove tak dokážeme zrealizovať presne na mieru vašim potrebám.

ZIMNÉ ZÁHRADY SA DAJÚ ROZDELIŤ NA TRI ZÁKLADNÉ SKUPINY
PODĽA ICH URČENIA A SPÔSOBU VYUŽITIA.

Zimná záhrada Poprad ako obytný priestor

Zimná záhrada je zasklená izolačným sklom na stabilizáciu mikroklímy, vďaka čomu v nej môžete oddychovať, čítať, počúvať hudbu či spať. Zimná záhrada je začlenená do domu, masívne obvodové steny sú dobre izolované a zasklené strešné plochy zimnej záhrady sú zmenšené. Tieto zimné záhrady vám ponúkajú dobré vetranie i tienenie. Zimné záhrady v Poprade pre vás realizujeme celoročne a dokonca i v ťažko dostupných terénoch. Zimné záhrade v Poprade pre vás zabezpečíme za 10 až 12 týždňov. Získajte ďalšiu obytnú plochu a rozšírte váš domov o perfektne izolovanú miestnosť vďaka zimným záhradám v Poprade od ALUSAPRO!

Zimná záhrada Poprad na pestovanie rastlín

Zimné záhrady v Poprade môžete využiť ako skleník či vlastnú malú botanickú záhradu. Zimná záhrada s takýmto využitím je len minimálne začlenená do domu. Najväčšiu časť takejto zimnej záhrady tvorí sklo. Napriek tomu vám ponúka dobré možnosti vykurovania, vetrania aj tienenia. Zimná záhrada sa ťahá do výšky, aby mali rastliny dostatok priestoru na rast. Strecha je charakteristická minimálnym sklonom. Túžite po zimnej záhrade v Poprade a okolí? Zabezpečíme pre vás perfektnú zimnú záhradu v Poprade a okolí na mieru vašim predstavám.

Zimná záhrada Poprad ako energetický systém

Vhodná na úsporu energií a využitie slnečnej energie. Stavia sa orientovaná na juh, jej presklené plochy sú strmé. Nepresklené obvodové múry môžu byť včlenené do obydlia. Vzduch regulovane prúdi do domu priamo, alebo nepriamo. Nikto sa nebude čudovať, ak ste zistili, že zimnú záhradu chcete. Taký ten svoj malý, vlastný kúsok pokoja na útek od reality. Hoci len na rannú kávu. Aj takúto zimnú záhradu v Poprade a v okolí pre vás zrealizujeme priamo na mieru.

Zimné záhrady v Poprade od ALUSA PRO

Zimné záhrady v Poprade s garanciou kvality

Predaj a montáž kvalitných zimných záhrad a zasklievanie terás realizujeme viac ako 10 rokov. Zasklievanie terás i zimné záhrady realizujeme každému klientovi na mieru. Konštrukcie našich zimných záhrad sú vyrábané výhradne z hliníka. Realizujeme zimné záhrady, ktoré sú z hľadiska konštrukcie aj zvolených materiálov energeticky úsporné a ponúkajú výbornú tepelnú izoláciu. Ponúkame rôzne druhy skiel, ktoré perfektne izolujú v zime aj v lete, čím sa zabráni tepelným stratám, ale tiež roseniu a zahmlievaniu.

Pri správnom nastavení je možné vašu novú zimnú záhradu využívať ako plnohodnotný interiérový priestor. Zimnou záhradou je tak možné získať ďalšiu užívaciu plochu. Pri výbere tých správnych typov skiel dokážete zo zimnej záhrady získať i teplo.

received 229496351261708 Zimné záhrady, terasy, prístrešky

Ľahké ale odolné

Hliník ponúka oproti drevu, kovu či iným materiálom množstvo popredných výhod. Je ľahký, no pritom odolný voči všetkým poveternostným vplyvom či mechanickému poškodeniu. Vďaka jeho odolnosti poskytuje naozaj dlhú životnosť. 

Dizajnovo atraktívne a prispôsobiteľné

Naše zimné záhrady sú z hľadiska dizajnu plne prispôsobiteľné, takže perfektne zapadnú do moderného i tradičného priestoru. Pri hliníkových zimných záhradách máte na výber širokú škálu farieb a drevo dekorov. Vďaka práškovému lakovaniu alebo farbeniu sa hliník nekrúti ani nepraská. Vaša zimná záhrada bude v každom prípade vyzerať presne podľa vašich predstáv!

Ľahko udržiavateľné a stále krásne

Naše zimné záhrady sú z hľadiska dizajnu plne prispôsobiteľné, takže perfektne zapadnú do moderného i tradičného priestoru. Pri hliníkových zimných záhradách máte na výber širokú škálu farieb a drevo dekorov. Vďaka práškovému lakovaniu alebo farbeniu sa hliník nekrúti ani nepraská. Vaša zimná záhrada bude v každom prípade vyzerať presne podľa vašich predstáv!

Zimné záhrady v Poprade profesionálne a na mieru

U nás v ALUSAPRO s každým klientom aktívne a dôkladne komunikujeme. Našim cieľom je zistiť všetky jeho požiadavky a potreby, a to najmä účel využívania zimnej záhrady, dizajnové prevedenie či celkový rozpočet. Vďaka tomu pre vás dokážeme nájsť to správne riešenie na mieru. Do cenovej ponuky pre vás vždy zahrnieme viacero alternatív, aby ste si mohli vybrať. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vždy radi a ochotne poradíme v otázke rozmerov, farby, typov skiel a ďalšími. Našim cieľom je vytvoriť pre vás riešenie šité na mieru.

Zimné záhrady v Poprade? Jedine od ALUSAPRO!

Životnosť ako celé generácie

Na montáž hliníkových zimných záhrad využívame iba sklá a konštrukcie, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy. Na funkčnosť vašej zimnej záhrady od ALUSAPRO sa vďaka kvalitnej hliníkovej konštrukcií môžete spoľahnúť po celé generácie.

Perfektná tepelná izolácia aj extra priestor

Vďaka zimným záhradám od ALUSAPRO, ktoré disponujú kvalitnými sklami a tesnením sa v priestore zabraňuje vzniku tepelných mostov, čím je zabezpečená perfektná tepelná izolácia a vy tak ušetríte na vykurovaní. Zimnú záhradu môžete v prípade záujmu využívať ako plnohodnotnú miestnosť, čím zvýšiť komfort i hodnotu vášho bývania.

Ak túžite po krásnej a modernej zimnej záhrade bez starostí, neváhajte a kontaktujte odborníkov z ALUSAPRO!

3d vizualizácie | alusapro

V PRÍPADE POTREBY VIEME ZHOTOVIŤ
3D VIZUALIZÁCIE PROJEKTOV